Usuwanie rys z samochodu

usuwanie rys na lakierzeRysy i zadrapania na lakierze, to bez wątpienia zmartwienie każdego kierowcy. Podczas eksploatacji samochodu nie da się niestety uniknąć tego rodzaju problemu.

 

Na każdym samochodzie pojawiają się rysy. Część z nich powstaje od ziarenek piasku, z którymi zderza się samochód w trakcie jazdy, niektóre są rezultatem aktu wandalizmu,a inne powstają w wyniku przecierania i mycia samochodu w nieodpowiedni sposób.

Na szczęście rysy z lakieru samochodowego można usunąć. Większą ich część można usunąć poprzez polerowanie, niektóre nadają się tylko do malowania, ale są i takie przypadki kiedy rysa sięga warstwy bazowej lakieru,a nawet i głębiej, wtedy zachodzi konieczność użycia zaprawki lakierniczej.

Najlepiej jednak w takiej sytuacji oddać swoje auto pod opiekę profesjonalistów. Usuwanie rys z samochodu na pewno nie będzie dla nas szczególną przeszkodą

 

Image Alignment 1200x400
Nasza firma również działa w tej dziedzinie i z powodzeniem zaradzi tego rodzaju problemom. Mając do dyspozycji nowoczesny sprzęt najnowszej generacji produkty jesteśmy w stanie usunąć każda rysę i zadrapanie. Usuwanie rys z lakieru przez naszych profesjonalnie przygotowanych pracowników pozwoli przywrócić nawet mocno zniszczonym lakierom dawny blask i intensywność barwy.

Oferowane przez nas usuwanie rys na lakierze w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na wartość Twojego samochodu. Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że wręcz przeciwnie. Badanie lakieru na pewno nie wykaże żadnej różnicy w stosunku do stanu pierwotnego. Wszelkie rysy i zadrapania usuwamy w skuteczny i bezpieczny dla karoserii sposób.

Usuwanie rys

usuwanie rys
usuwanie rys z samochodu
Usługi swoje oferujemy w Gliwicach, Katowicach oraz w wielu innych miastach na Śląsku,a także w licznych miastach w całej Polsce.